• Çiğli Klima Servisi
 • Çiğli Klima Bakımı
 • Çiğli Klima Arızası
 • 1

  Klima Satışı

  Her çeşit klima satışımız mevcuttur. 2.El klima satışımız da vardır.

  Detaylı Bilgi
   
 • 2

  Klima Bakımı

  Klimalarınızı %100 organik doğal bitkisel ürünlerimizle temizleyip bakımını yapıyoruz.

  Detaylı Bilgi
   
 • 3

  Klima Arızası

  Klimalarınzıın arızalarını tespit edip arızalarınızı gideriyoruz.

  Detaylı Bilgi
   
 

Mitsubishi Heavy Klima

Mitsubishi Heavy Klima Hava Akışı

3D AUTO Dikey ve Yatay Hava Scroll

 

3D Auto, tek tuş ile programlanır ve üç motor ( bir dikey çalışan motor + iki yatay çalışan motor ) üç ayrı hava akımı kontrolü yapar. Eşit ve sessiz hava akımı odanın her köşesine iletilebilir, ekonomik çalışma sağlanır ve enerji kaybı en  aza indirgenir.

 

Mitshubishi Klima SRK-ZJ, SRK-ZJX modellerinde mevcuttur.

 

Programlanmış 3D AUTO

Otomatik hava akım hacmi ve hava akım yönü kontrolü sayesinde tüm odanın konforlu bir şekilde havalandırılması verimli bir şekilde yapılabilir. Soğutulan hava, soğutma modunda odada doğrudan bulunan kişilere değil, doğrudan tavana doğru eser. Konforlu soğuk hava akımı tavandan serin bir esinti olarak gelir. Isıtma modunda hava akımı doğrudan yere yönlendirilebilir. Sıcak hava daha sonra, ideal konforu sağlayarak yere yayılır.

 

Manuel Ayarlar

Sağ ve sol kanatlardan gelen hava akımı yönü ayrı ayrı kontrol edilebilir. Sekiz ayrı hava akımı şekli seçilebilir.

 

24 Saat İyon

Negatif iyonlarla temiz orman havası

Klimanın ana gövdesinde, havayı kötü kokulardan arındıran, sterilize eden, antibakteriyel ve uzak enfraruj yayıcı etkiye sahip turmalin levha bulunmaktadır. Bu levha kesintisiz olarak negatif iyonlar üretir. Klima çalışmasa bile, hiç elektrik harcamadan temiz orman havası sağlayan negatif iyonlar yaymaya devam eder.

 

Kendi Kendini Temizleme İşlemi

Kendini temizleyen iç ünite

İç üniteler kendi kendini temizleme sistemi ile donatılmıştır. Cihazın normal çalışması tamamlandıktan sonra içerisinde küf oluşumunu önlemek için kendi kendini temizleme işlemi gerçekleştirebilir. Bu fonksiyon kullanıcı tarafından aktif veya pasif hale getirilebilir. Temizlik işleminn yapılması ortam hava kalitesini korurken cihaz parçalarının da ömrünü uzatır.

 

Fotokatalitik Yıkanabilir Koku Filtresi

Sadece su ile temizlenerek ve güneşe bırakılarak koku giderme özelliğini yeniden kazanan filtre

Kötü kokuya neden olan moleküllerin kokusunu gidererek havayı temiz tutar. Koku giderme özelliği ile suyla yıkanarak ve güneşte kurutularak yenilenebilir. Bu şekilde geri dönüşümlü koku filtresi yeniden kullanılabilir.

 

Doğal Enzim Filtresi

Kirli havayı ve kötü kokuları yok eder

Kirli hava, doğal enzim filtresi sayesinde ortamdan emilir. Doğal enzim filtresi, emilen hava içindeki mikroorganizmaların hücre duvarlarını yok eder. Doğal bir mekanizma ile bakteriler ortadan kaldırılır, böylece ortama güvenli ve temiz hava verir.

 

Alerjen Filtresi

Enzim ve üre alerjenlerini deaktive eder, mantar, bakteri ve alerjenik bileşikleri yok eder

( Kedi kılı, ev tozu, akarı, polen vb. )

Alerjen filtresi polen,bit, ve kedi tenindeki diğer alerjenleri parçalar ve deaktive eder. Deaktivisyonun sırrı, Enzim - Üre bileşiğidir. Sadece alerjenleri deaktive etmekle kalmaz, tüm bakteri çeşitlerini, küfleri ve virüsleri ortadan kaldırır, böylelikle odanızdaki hava her zaman taze kalır.

 

Benzer Konular

 

Klima çeşitleri

 

Klima kullanımı

 

Klima alırken Nelere dikkat edilmeli ?

 

                                        

Sizden Gelen Twitler RSS